Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Refresh
eu: Berritu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Database type
eu: Datu-base mota

en: Created
eu: Sortua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: OK
eu: Ados

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Info
eu: Informazioa

en: warning
eu: abisua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.

en: PHP memory limit
eu: PHP memoria muga

en: Database updates
eu: Datu-base eguneraketak

en: Alert
eu: Alerta

en: Configuration files
eu: Ezarpenen fitxategiak

en: Allowed types: @extensions.
eu: Onartutako luzapenak: @extensions.
