Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: On
gu: ચાલુ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Database type
gu: સંગ્રહ સ્થાન નો પ્રકાર

en: Never
gu: કદી નહી

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: warning
gu: ચેતવણી

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Alert
gu: ચેતવણી
