Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Releases
hr: Izdanja

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Database type
hr: Vrsta baze podataka

en: Created
hr: Stvoreno

en: Never
hr: Nikada

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: OK
hr: U redu

en: User data
hr: Korisnički podaci

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: warning
hr: upozorenje

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: The file could not be uploaded.
hr: Datoteka nije mogla biti otpremljena.

en: PHP memory limit
hr: Ograničenje memorije PHP-a

en: Database updates
hr: Nadogradnje baze podataka
