Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Author
hu: Szerző

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Projects
hu: Projektek

en: Releases
hu: Kiadások

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Issue
hu: Feladat

en: n/a
hu: n. a.

en: Database type
hu: Adatbázis típusa

en: Created
hu: Létrehozva

en: Off
hu: Ki

en: Never
hu: Soha

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: User data
hu: Felhasználói adat

en: Last checked
hu: Utoljára ellenőrizve

en: Datestamp
hu: Dátumbélyeg

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Info
hu: Infó

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: Website
hu: Webhely

en: Changed
hu: Módosítva

en: Client
hu: Ügyfél

en: ok
hu: rendben

en: Recommended
hu: Ajánlott

en: Drupal version
hu: Drupal verzió

en: Websites
hu: Webhelyek

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: The file could not be uploaded.
hu: A fájl nem tölthető fel.

en: @interval ago
hu: @interval ideje

en: Status ID
hu: Állapotazonosító

en: PHP memory limit
hu: PHP memória korlátozás

en: Database updates
hu: Adatbázis-frissítések

en: Alert
hu: Riasztás

en: User information
hu: Felhasználói információk

en: Configuration files
hu: Konfigurációs fájlok

en: Updates available
hu: Fordítások elérhetőek

en: Allowed types: @extensions.
hu: Engedélyezett típusok: @extensions.

en: @interval hence
hu: @interval múlva

en: PHP APCu caching
hu: PHP APCu gyorsítótárazás

en: Twig development mode
hu: Twig fejlesztői üzemmód
