Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Projects
lt: Projektai

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Issue
lt: Leidinys

en: n/a
lt: n/d

en: Database type
lt: Duomenų bazės tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Off
lt: Išjungta

en: Never
lt: Niekada

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: OK
lt: Gerai

en: User data
lt: Naudotojo duomenys

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Info
lt: Informacija

en: warning
lt: įspėjimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: ok
lt: Gerai

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: PHP memory limit
lt: PHP atminties limitas

en: Database updates
lt: Duomenų bazės atnaujinimai

en: User information
lt: Nario informacija

en: Allowed types: @extensions.
lt: Leidžiami tipai: @extensions.
