Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Projects
lv: Projekts

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: n/a
lv: n/p

en: Database type
lv: Datubāzes veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Off
lv: Izslēgts

en: Never
lv: Nekad

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: User data
lv: Lietotāja dati

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Changed
lv: Labots

en: Client
lv: Klients

en: ok
lv: labi

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Status ID
lv: Statusa ID

en: PHP memory limit
lv: PHP atmiņas limits

en: Database updates
lv: Datubāzes atjauninājumi

en: Configuration files
lv: Konfigurācijas faili
