Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Database type
mr: डेटाबेसचा प्रकार

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Off
mr: बंद

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Website
mr: संकेतस्थळ

en: Configuration files
mr: संरुपणाच्या फाईल्स
