Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Author
os: Автор

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд

en: Refresh
os: Сног кæн
