Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Refresh
ps: تاندول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Database type
ps: توکبنسټ بڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Published
ps: خپاره شوي

en: OK
ps: سمه ده

en: User data
ps: غړي توکي

en: Info
ps: مالومات

en: Alert
ps: خبراوى

en: Updates available
ps: اوسمهالیزې شته
