Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Database type
se: Diehtovuođđu sladja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon
