Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Database type
si: Database වර්ගය

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
