Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: OK
ug: جەزملەش

en: warning
ug: دىققەت

en: Website
ug: تور بەت

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
