Site Guardian Dashboard (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (37 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Author
vi: Tác giả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Administration
vi: Quản lý

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Link
vi: Liên kết

en: Name
vi: Tên

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Refresh
vi: Làm tươi

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Unknown
vi: Không rõ

en: n/a
vi: không có

en: Database type
vi: Loại cơ sở dữ liệu

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Off
vi: Tắt

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: User data
vi: Dữ liệu người dùng

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Info
vi: Thông tin

en: warning
vi: cảnh báo

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp

en: The file could not be uploaded.
vi: Không tải được tệp lên.

en: PHP memory limit
vi: Giới hạn bộ nhớ PHP

en: Database updates
vi: Cập nhật cơ sở dữ liệu

en: Alert
vi: Báo động

en: Latest Version
vi: Bản mới nhất
