Share Everywhere (3.0.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Display settings
cy: Dangos gosodiadau

en: Custom
cy: Addasu

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Collapsible
cy: Plygadwy

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Style
cy: Arddull

en: Links area
cy: Man dolenni
