Share Everywhere (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Style
lv: Stils

en: Product types
lv: Preces veidi

en: Align left
lv: Pakārtot pa kreisi

en: Align right
lv: Pakārtot pa labi

en: View modes
lv: Skatu režīmi
