Share Everywhere (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Location
mn: Байрлал
