Share Everywhere (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Node content
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ནང་དོན

en: Align left
bo: གཡོན་དུ་སྙོམས་སྒྲིག

en: Align right
bo: གཡས་སུ་སྙོམས་སྒྲིག
