Share Everywhere (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Location
fa: مکان

en: Display title
fa: نمایش عنوان

en: Alignment
fa: تراز

en: Style
fa: سبک

en: Product types
fa: انواع محصول

en: Node content
fa: محتوای گره

en: Align left
fa: چپ‌چین

en: Align right
fa: راست‌چین

en: View modes
fa: حالت‌های نمایش
