Share Everywhere (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Custom
fi: Oma

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Location
fi: Sijainti

en: Display title
fi: Näytä otsikko

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Style
fi: Tyyli

en: Product types
fi: Tuotetyypit

en: Node content
fi: Solmun sisältö

en: Links area
fi: Linkkialue

en: Align left
fi: Tasaa vasen reuna

en: Align right
fi: Tasaa oikea reuna

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: View modes
fi: Näyttötavat

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta
