Share Everywhere (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Custom
he: מותאם

en: Visibility
he: ניראות

en: Location
he: מיקום

en: Display title
he: הצגת כותרת

en: Alignment
he: יישור

en: Style
he: סגנון

en: Product types
he: סוגי מוצרים

en: Align left
he: יישור לשמאל

en: Align right
he: יישור לימין

en: Libraries
he: ספריות

en: View modes
he: מצבי תצוגה
