Share Everywhere (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Pages
it: Pagine

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Custom
it: Personalizzato

en: Visibility
it: Visibilità

en: Location
it: Posizione

en: Display title
it: Titolo mostrato

en: Collapsible
it: Richiudibile

en: Alignment
it: Allineamento

en: Style
it: Stile

en: Product types
it: Tipi di prodotto

en: Node content
it: Contenuto

en: Align left
it: Allineato a sinistra

en: Align right
it: Allineato a destra

en: Libraries
it: Librerie

en: View modes
it: View mode

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
