Share Everywhere (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Style
ps: ډول

en: Align left
ps: کیڼ پرلیکون

en: Align right
ps: ښی پرلیکون

en: Libraries
ps: کتابتونونه
