Share Everywhere (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Visibility
ku: بینایی

en: Location
ku: شوێن

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
