Share Everywhere (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
