Share Everywhere (8.x-1.21) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Location
ast: Llugar
