Share Everywhere (8.x-1.21) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Visibility
bg: Видимост

en: Location
bg: Местоположение

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
