Share Everywhere (8.x-1.21) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Location
et: Asukoht

en: Display title
et: Kuvatav pealkiri

en: Full
et: Täielik

en: Alignment
et: Joondus

en: Style
et: Stiil

en: Product types
et: Tooteliigid

en: Node content
et: Postituse sisu

en: Align left
et: Vasakule joondus

en: Align right
et: Paremale joondus

en: Libraries
et: Teegid

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: View modes
et: Kuvarežiimid

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
