Share Everywhere (8.x-1.21) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Location
fr: Emplacement

en: Display title
fr: Afficher le titre

en: Collapsible
fr: Repliable

en: Full
fr: Complet

en: Alignment
fr: Alignement

en: Product types
fr: Types de produit

en: Node content
fr: Contenu du nœud

en: Links area
fr: Région des liens

en: Align left
fr: Aligner à gauche

en: Align right
fr: Aligner à droite

en: Libraries
fr: Bibliothèques

en: Always open
fr: Toujours ouvert

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: View modes
fr: Modes d'affichage

en: Show for the listed pages
fr: Afficher pour les pages listées

en: Hide for the listed pages
fr: Masquer pour les pages listées
