Share Everywhere (8.x-1.21) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
