Share Everywhere (8.x-1.21) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ
