Share Everywhere (8.x-1.21) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ
