Share Everywhere (8.x-1.21) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Title
pt: Título

en: Pages
pt: Páginas

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Display settings
pt: Opções de exibição

en: Custom
pt: Personalizado

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Location
pt: Localização

en: Display title
pt: Exibir título

en: Collapsible
pt: Dobrável

en: Full
pt: Completo

en: Alignment
pt: Alinhamento

en: Style
pt: Estilo

en: Product types
pt: Tipos de produto

en: Node content
pt: Conteúdo do node

en: Links area
pt: Área de links

en: Align left
pt: Alinhar à esquerda

en: Align right
pt: Alinhar à direita

en: Libraries
pt: Bibliotecas

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: View modes
pt: Modos de exibição

en: Show for the listed pages
pt: Exibir para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Ocultar para as páginas listadas
