Share Everywhere (8.x-1.21) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Custom
tr: Özel

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Location
tr: Konum

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: Collapsible
tr: Açılır-Kapanır

en: Full
tr: Tam

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Node content
tr: Düğüm içeriği

en: Align left
tr: Sola yasla

en: Align right
tr: Sağa yasla

en: Libraries
tr: Kütüphaneler

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: View modes
tr: Görüntüleme kipleri

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
