Share Everywhere (8.x-1.21) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Custom
uk: Власний

en: Visibility
uk: Видимість

en: Location
uk: Місце розташування

en: Display title
uk: Показати заголовок

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Full
uk: Повністю

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Style
uk: Стиль

en: Product types
uk: Типи товарів

en: Node content
uk: Вміст матеріалу

en: Links area
uk: Область посилань

en: Align left
uk: Вирівняти вліво

en: Align right
uk: Вирівняти вправо

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: View modes
uk: Режими перегляду

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок
