Share Everywhere (8.x-1.21) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Display title
ur: عنوان دکھائیں
