Share Everywhere (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Custom
ar: مخصص

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Location
ar: الموضع

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Full
ar: كامل

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: Style
ar: نمط

en: Product types
ar: أنواع المنتجات

en: Align left
ar: محاذاة يسار

en: Align right
ar: محاذاة يمين

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
