Share Everywhere (8.x-1.3) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Custom
gl: Personalizado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Location
gl: Localización

en: Display title
gl: Amosar título

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Full
gl: Completo

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Style
gl: Estilo

en: Product types
gl: Tipos de produto

en: Links area
gl: Zona de ligazóns

en: Align left
gl: Aliñar á esquerda

en: Align right
gl: Aliñar á dereita

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
