Share Everywhere (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება

en: Full
ka: სრული

en: Style
ka: სტილი
