Share Everywhere (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Visibility
kk: Көріну

en: Location
kk: Орналасуы
