Share Everywhere (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ
