Share Everywhere (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Align left
my: ဘယ်ညှိရန်

en: Align right
my: ညာညှိရန်
