Share Everywhere (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Display settings
ro: Setări de afișare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Location
ro: Locația

en: Display title
ro: Afișează titlul

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Full
ro: Complet

en: Alignment
ro: Aliniere

en: Style
ro: Stil

en: Product types
ro: Tipuri de produse

en: Align left
ro: Aliniere la stânga

en: Align right
ro: Aliniere la dreapta

en: Libraries
ro: Biblioteci

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: View modes
ro: Moduri de vizualizare

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
ro: Specificați paginile utilizând căile acestora. Introduceți o cale pe linie. Caracterul „*” este un wildcard. Un exemplu de cale este %user-wildcard pentru fiecare pagină de utilizator. %front este prima pagină.
