Share Everywhere (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Location
sl: Mesto
