Share Everywhere (8.x-1.30) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Display title
be: Паказаць загаловак

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: View modes
be: Лады выглядаў
