Share Everywhere (8.x-1.30) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Display settings
hu: Megjelenítési beállítások

en: Custom
hu: Egyéni

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Location
hu: Helyszín

en: Display title
hu: Cím megjelenítése

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Full
hu: Teljes

en: Alignment
hu: Igazítás

en: Style
hu: Stílus

en: Product types
hu: Terméktípusok

en: Node content
hu: Tartalom

en: Links area
hu: Hivatkozások területe

en: Align left
hu: Balra zárt

en: Align right
hu: Jobbra zárt

en: Libraries
hu: Könyvtárak

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: View modes
hu: Nézetmódok

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Például „%user-wildcard” az aktuális felhasználó minden oldalához. „%front” a címlapot jelenti.
