Share Everywhere (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Location
gu: સ્થાન

en: Display title
gu: શીર્ષક પ્રદર્શિત કરો

en: Align left
gu: ડાબી બાજુ ગોઠવો

en: Align right
gu: જમણી બાજુ ગોઠવો
