Share Tabs (1.0.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta
