Share Tabs (1.0.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
