Share Tabs (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Tabs
cs: Záložky

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
