Share Tabs (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo
